Porota

Kamila Tůmová - předsedkyně poroty
Jakmile jsem začala mluvit, začala jsem i zpívat. Díky babičce. Ta mě přivedla i ke klavíru, na který hraju od pěti let. Ve dvanácti jsem dostala první kytaru, přidala flétnu a zpívala a zpívala... Až jsem nakonec vystudovala hudební výchovu a sbormistrovství na Pedagogické fakultě UK v Praze. Vedla jsem pěvecké sbory nejrůznějších složení, v současnosti mám na starost Pražský filmový sbor, učím hudební výchovu na gymnáziu a hru na klavír. 

Irena Havránková
Na klavír mě rodiče do ZUŠ dali ve 4,5 letech, ke zpívání a kytaře jsem se pak dostala u táborových ohňů, a od toho už nebylo daleko k soutěžení na Dětských Portách. Na vysoké škole mě pak lapila do sítí sborová hudba, jako sbormistr vedu pražský smíšený sbor Všelijak, zpívám v uskupení Oktet a také jsem členem malé acappella skupiny Skandál!. Hudba mi vyplňuje veškerý volný čas a to objevování a tvoření mě nesmírně baví.

Honza Prančl
Honza, povoláním botanik, je s hudbou konfrontován od tří let. Od sedmi let hrál v ZUŠ na zobcové flétny (několik let nenáviděno), v jedenácti pak dostal svou první kytaru, která se záhy stala jeho osudem. Prstové techniky nadšeně zkoušel na skladbách Karla Plíhala a později Tommy Emmanuela, nezapomněl však ani na druhou, bigbítovou část svého muzikantského srdce, která mu velí, že kytaře je občas potřeba pořádně nařezat. Postupem času prošel několika sbory a hudebními soubory (od sdružení renesanční hudby po hardrockovou kapelu). Nyní působí jako zpěvák, kytarista, skladatel a aranžér v multižánrové kapele Deepers, se kterou nedávno vydal debutové autorské album, a také v a capella sextetu Skandál!. 

Tomáš Knobloch
S kytarou jsem začal už v 6 letech v ZUŠ, kde jsem nepříliš pilně trénoval etudy a stupnice. Celkem brzy mě to začalo táhnout k folku, proběhly první pokusy s kapelami, zpívání ve sborech, první veřejné vystupování a soutěžení na Dětských Portách. Nyní mě můžete slyšet ve skupinách DOTmy, Ginevra či na plesech ve formaci Pickles. Také vyučuji hru na kytaru a hudební výchovu. Organizačně se podílím na Novoměstském džbánku a na festivalu Rotunda.